Nasza Firma powstała w 2002 roku, jako jednoosobowa działalność gospodarcza o specjalizacji alpinistyczna chirurgia drzew, działająca na terenie Milanówka i Podkowy Leśnej w woj. mazowieckim. Stopniowo poszerzaliśmy profil działalności o wykonawstwo ogrodów, systemów nawadniających, zakładanie terenów zieleni etc.

Z czasem pojawiły się zamówienia na ogrody na dachach. Przełomem w historii firmy było podjęcie współpracy z Protanem – światowym liderem pokryć dachowych w Drammen w Norwegii. W międzynarodowym zespole uczyliśmy się zastosowania membran na dachach, tarasach, balkonach, garażach. W Protanie przeszliśmy wiele szkoleń, mieliśmy przyjemność uczyć się od najlepszych dekarzy, laureatów konkursów dekarskich. Po dwóch latach praktyk rozpoczęliśmy działalność pod marką Pap&Membran w Polsce. Od 2012 roku trzykrotnie wzrosły obroty firmy. Jesteśmy partnerami dużych firm developerskich oraz produkcyjnych. Trudnych prac nie postrzegamy w kategorii problemów, traktujemy je raczej jak wyzwania.

W kontaktach z nowymi Klientami przyświeca nam sentencja Warrena Buffeta „Jeśli nie masz pojęcia o diamentach, poznaj jubilera”.