W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie komponenty pochodzące od sprawdzonych producentów. Dzięki temu możemy wykonywać prace sprawnie, a stworzone przez nas konstrukcje pełnią swoją funkcję przez kolejne lata bez konieczności przeprowadzania napraw dachów płaskich. W ciągu wielu lat naszej działalności podjęliśmy współpracę z różnymi firmami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Dzięki temu możemy świadczyć usługi wysokiej jakości, dla osób prywatnych i przedsiębiorców. Dbamy o to, by tworzone przez nas dachy zapewniały bezpieczeństwo przez wiele lat.

Wśród naszych partnerów można wyróżnić m.in. firmy odpowiedzialne za produkcję wysokiej jakości membran, takie jak Protan A.S. czy Bauder GmbH. Współpracujemy również z Totalbud, Budimex, EJOT, SKANSKA i Unibep.

Stawiamy tylko na produkty wysokiej jakości, które pozwalają na tworzenie wytrzymałych konstrukcji dachowych. Stosujemy je zarówno do wznoszenia nowych obiektów, jak i naprawiania tych już istniejących. Regularnie podejmujemy współpracę także z innymi firmami, poszukując najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług na stronie.