Papmembran to firma, która od lat zajmuje się wykonawstwem dachów płaskich, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i na halach magazynowych, w magazynach, obiektach przemysłowych, biurowcach czy galeriach handlowych. Nasz zespół składa się doświadczonych fachowców z odpowiednimi uprawnieniami oraz projektantów, którzy chętnie dokonują optymalizacji projektów dachowych. Dysponują oni pozwoleniami, umożliwiającymi zatwierdzanie dokumentacji zgodnie z obowiązującym prawem.

Działamy w taki sposób, by zapewnić wymierne korzyści naszym klientom. Oferujemy m.in. możliwość korekty błędów w dokumentacji projektowej, w taki sposób, by oszczędzić nawet do 25% kosztów całej inwestycji. Stosujemy nowoczesne rozwiązania i elementy konstrukcji dachowej pochodzące od sprawdzonych producentów. Stale się rozwijamy – śledzimy kolejne odkrycia w branży budowlanej i testujemy metody, które zapewniają jeszcze wydajniejszą pracę.

Specjalizujemy się przede wszystkim w tworzeniu dachów płaskich z membran PCV/TPO. To konstrukcje całkowicie odporne na działanie wilgoci, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie ich długiej żywotności. Świadczymy kompleksowe usługi – zajmiemy się także wykonaniem nowej powłoki ochronnej na już istniejącym dachu.

Zapraszamy do kontaktu – na nasze usługi wystawiamy gwarancję, która obowiązuje nawet przez 20 lat.